Hamileliğin ilk belirtilerinden olan göğüs hassasiyeti, hamilelik haftanız ilerledikçe artarak devam eder. Ve göğüsleriniz yavaş yavaş büyürken aslında vücudunuz bebeğinizi emzirmeniz için harekete geçmiştir ve doğum süresine kadar bu asli görev için mükemmel şekilde hazırlanır.

Peki biz bu hazırlık devam ederken, büyüyen ve hassaslaşan göğüslerimiz için neler yapabiliriz ? Tabiki bizi rahat ettirecek, alternatif ürünler ile işe başlayabiliriz.

Biz de sizler için olmazsa olmazınız hamile sütyeni ve emzirme sütyeni modellerimizi sıraladık. İşte en kullanışlı ve modern ürünler..

  • İpucu: Sütyen seçiminde beğendiğiniz modelin tam olarak üzerinize oturmamasına dikkat edin. Çünkü kısa zaman sonra bu sütyen de size küçük gelebilir.Daha çok esnek kumaşlı modelleri tercih edin.Elbette terletmemesi ve pamuklu kumaştan yapılmış olması da önemli.

Hamile Sütyeni ve Emzirme Sütyen Modelleri

1 ) SPORCU SÜTYENİ

hamile-sutyeni-cecilia

Sporcu sütyeni olarak geçen bu model diğer ürünler arasında en basic olan üründür.

Pamuklu ve nefes alan kumaş dokusu ile çok tercih edilen bu modelin, göğüs alt kısmı elastik ve yumuşaktır.Bu üründe agraf (kopçalar) olmadığı için, uyurken kullanmak için de idealdir. Teninize rahatsızlık hissi de vermez. Siyah, beyaz ve gri renkleri bulunan bu modelin kruvaze olması doğum sonrasında emzirme sütyeni olarak kullanıma da imkan vermektedir.

2) EMZİRME SÜTYENİ

emzirme-sutyeni-hamile-gebe

Hamileliğinizin ilerleyen haftalarında süt dolan göğüsleriniz büyüdükçe, kullandığınız çamaşırınızında bu değişime adapte olması gerekmektedir. Tam da bu değişim düşünülürek tasarlanan hamile emzirme sütyeni işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Üst kısmında açılır aparatı ise emzirme işleminin hiç bu kadar hızlı ve kolay olmadığını kanıtlar bir parçası.

Anne adaylarının  en çok aradığı günlük kullanıma uygun modellerdir. Bu çamaşırı dilerseniz hamilelik öncesi ve sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dünyanın en mükemmel duygusu olan emzirme işi için biliyoruz az zamanınız var ve ağlayan bebeğinizi hemen emzirerek sakinleştirmeniz gerekiyor.
Bu noktada işte en büyük kurtarıcınız sütyen Bali…

  • İpucu: Emzirme önlüğü nüz yoksa mutlaka bir adet edininiz çünkü minik bebeğinizin ne zaman ve nerede karnının acıkacağı hiç belli olmaz.

3) ÇITÇITLI HAMİLE EMZİRME SÜTYENİ

emzirme-sutyeni-gebe

Rahat ve kolay kullanımı, önden açılan üç çıt çıt özelliği ile hamile sütyeni hem şık hemde çok rahat bir model. Göğüs kısmındaki romantik dantel detayı ile de oldukça havalı. Hamilelik döneminde kat be kat artan hijyen hassasiyetiniz için sağlıklı ve nefes alan kumaşlardan üretilmiştir. Çamaşırınızı çıkartmadan hızlı ve kolay emzirme özelliği sayesinde vazgeçilmeziniz olacak bu model özellikle lohusa döneminde işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet