Yaz geldi ve tabiki tatil sezonu açıldı.Hamilesiniz ve eskisi gibi tatil yapabilecek miyim ? Havuza yada denize girmem sakıncalı mı? “Hamileler havuza veya denize girebilir mi?” Bikini mi, mayo mu giymeliyim ? gibi sorulara yanıtlar arıyorsunuz. Belki de belli bir süre, varolan mayo yada bikini modeliniz ile idare etmek fikrine de yakınsınız. Ancak; hamilelik haftanıza göre, elbette gelişen bebeğiniz ve büyüyen göbeğiniz için yeni hamile mayo ve bikini modelleri bakmanızda gerekebilir.

O zaman sizin için birbirinden rahat ve şık mayo alternatiflerini birlikte inceleyelim.

Hamile Mayo Modelleri ve Fiyatları

Hamile Mayosu Leila

Hamile Mayosu Leila:Modern ve şık tasarımlı, bu hamile mayosu tamda sana göre.Boyundan askılı beyaz bağcıkları ve karın kısmındaki bel büzgüsü ile rahatlığına inanamayacaksınız.Tek parça ve kolay kuruma özelliği ile plaj modası kombininiz için vazgeçilmeziniz olacak.

 

Hamile Mayosu Sundance
Hamile Mayosu Sundance
:Lacivert zemine beyaz çizgiler ile tasarlanan hamile mayosu Sundance, üst ve alt iki parçadan oluşuyor.Romantik pembe, renk detayı ile eğlenceli bir görünüme sahip bu mayonun üst kısmında; büyüyen karın kısmınıza göre şekillenen bağcıklı büzgüleri mevcut.Ayrıca göğüs kısmında özel cupları ile göğüs bölgenizi de desteklemektedir.

Hamile Mayosu Benny

Hamile Mayosu Benny :Minik puantiyeleri ve göğüs kısmındaki fırfır detayı ile bu mayo romantik anne adaylarına özel.Tek parça, çabuk kuruma özelliği ve farklı modeli ile öncelikli tercihler arasında.Göğüs bölümünde özel cupu vardır.

Hamile Mayosu Bridie

Hamile Mayosu Bridie: Tek renk ve tek parça kontrast biyeli bu mayo sporcu anne adaylarına özel.Kontrast renk biyeleri ve göğüs altı şeridi ile oldukça modern ve şık.Göğüs kısmında özel cup desteği de oldukça hoş.

hamile-mayosu-britt-gebe

Hamile Mayosu Britt: Çiçek retro baskısı ile bu mayo cıvıl cıvıl yerinde duramayan enerjik anne adaylarımıza özel. Tek parçalı; ama ön eteği serbest bir modeldir. Göbek kısmı açılabilir ve göğüs kısmı özel kup ile desteklenmiştir.

hamile-mayosu-bronx-gebe

Hamile Mayosu Bronx: Canlı renkleri ve geometrik desenleri farklı ve cool görünmeyi seven anne adaylarımıza özel.Göğüs kısmı ip büzgü ile ayarlanabilir ve özel cup ile desteklidir.

hamile-mayosu-bikita-gebe

Hamile Tankini Bikita: Üst ve alt olarak iki parça olan tankini Bikita, siyah ve kahve renk tonları ile dikkat çeken bir model. Üst parça etek ucundaki ip bağcıkları ile bedene göre ayarlanabilir.Göğüs bölgesi cup ile desteklidir.

 

hamile-mayosu-brancis-gebe

Hamile Tankini Brancis: Üst ve alt iki parçadan oluşan retro baskılı hamile tankini.Üst parçanın iki yan kısmında bulunan biyeler ile beden boyuna göre ayarlanabilir.Petrol tonları ile modern ve dikkat çekici.

 

hamile-mayosu-bronx-laci-gebe

Hamile Mayo Bronx: Lacivert ve kırmızı ip detaylı hamile mayo bronx tep parçadır.Göğüs
kısmındaki ip bağcık detayı ile göğüs kısmı isteğe göre ayarlanabilir.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet